Poradnik nabywcy

Szybkie, bezstresowe, tanie, a co najważniejsze, udane zakupy to marzenie wielu z nas. Dzięki Niemarkowe.pl jego spełnienie jest na wyciągnięcie ręki! Wystarczy śledzić porady i wskazówki publikowane na łamach naszego portalu. Sprawią one, że codzienne wizyty w sklepach z uciążliwej konieczności staną się prawdziwą przygodą i przyjemnością.

Chińskie sklepy internetowe - zakupy made in China

Chińskie sklepy internetoweNiemal wszystko co kupujemy (no, może poza żywnością) wyprodukowano w Chinach. Dlaczego by więc nie pokusić się o zrobienie zakupów bezpośrednio u źródła, z pominięciem pośredników i ich marży, tj. w chińskich sklepach? W XXI wieku, dzięki internetowi jest to możliwe bez wychodzenia z domu!

Ceny benzyny: gdzie szukać najtańszych paliw?

Ceny benzynyRosnące ceny paliw nie napawają optymizmem. Tankując, wciąż płacimy więcej i więcej. Warto jednak pamiętać, że ceny benzyny czy oleju napędowego znacząco różnią się w zależności od stacji benzynowej - nawet w tym samym mieście. Gdzie zatankujesz najtaniej? Tego dowiesz się z naszego poradnika.

Opony letnie: jakie wybrać?

Opony letnieKażdej wiosny kierowcy stają przed koniecznością wymiany opon w swoich samochodach z zimowych na letnie. Jakie opony wybrać? Które najlepiej sprawdzą się do typowych zastosowań, a przy okazji nie zrujnują naszego portfela? Wszystkiego o letnich oponach dowiesz się z naszego poradnika.

Naziemna telewizja cyfrowa: jak wybrać dekoder cyfrowy?

Dekoder cyfrowyW Polsce trwa obecnie proces wdrażania naziemnej telewizji cyfrowej. Aby cieszyć się jej dobrodziejstwem należy zaopatrzyć się w dekoder cyfrowy. Oferowane na rynku urządzenia wyposażone są w wiele ciekawych funkcji. Nasz poradnik wskazuje, które spośród nich są naprawdę istotne.

Jak wybrać dobre jajka (na Wielkanoc i nie tylko)

Jak wybrać dobre jajka?Jajko jajku nierówne. Ułożone na sklepowych półkach kurze jaja mogą się od siebie bardzo różnić. Wielkością, barwą skorupki, rozmiarem żółtka, smakiem, pochodzeniem... W niniejszym poradniku pokażemy jakie jajka najlepiej nadają się do wybranych zastosowań oraz jak wybrać najlepsze.

Strona 1 z 3

Ostatnio na Niemarkowym Blogu...

Polityka prywatności

Użytkowanie serwisu Niemarkowe.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie przez niego plików cookie (polityka cookies).

Sonda

Czy kiedykolwiek korzystałeś z oferty chińskiego sklepu internetowego?

Tak i jestem zadowolony(a) - 30%
Tak i żałuję - 5%
Nie, ale zamierzam - 20%
Nie i nie zamierzam - 45%

Wszystkich głosów: 20
The voting for this poll has ended on: czerwiec 30, 2013