Jogurt Fruit Jumbo (płaskie opakowanie)

Jogurt Fruit Jumbo Wyjątkowo intensywny smak, duże kawałki owoców, żywe kultury bakterii L. acidophilus i Bifidobacterium lactis i znak jakości TERAZ POLSKA - tak w dużym skrócie można scharakteryzować serię jogurtów BAKOMA, ukrytych pod tajemniczą, dostępną w LIDLU marką FRUIT JUMBO.

Przy czym jedna uwaga: mowa o produktach zamkniętych w płaskich, 150-gramowych pojemniczkach - tylko one są bowiem wytwarzane przez Bakomę. Jogurty Fruit Jumbo - FRUITTE produkowane są w Niemczech przez zupełnie innego producenta i mimo że również są  całkiem smaczne, znacznie odbiegają jakością od swojego polskiego odpowiednika (są przesłodzone, rzadkie i zawierają mniejszą ilość owoców).

W opisywanym produkcie Bakomy owoców natomiast dostatek: aż 12% objętości gęstego i przyjemnie puszystego jogurtu. I tylko 2,5% tłuszczu, dzięki czemu stanowi on ciekawą propozycję dla osób szczególnie dbających o linię.

Jak już wcześniej wspomniano, jogurty Fruit Jumbo Bakomy produkowane są w Polsce, a ich walory zostały udokumentowane przyznaniem prestiżowego znaku TERAZ POLSKA. Produkt dystrybuowany jest w sieci sklepów LIDL, a jego cena w dniu publikacji niniejszego tekstu wynosiła jedyne 79 groszy.

Jako że jogurty Fruit Jumbo dostępne są w wielu różnych smakach - m.in. wiśnia, truskawka, brzoskwinia-marakuja, a także w nieco bogatszej, bo 200-gramowej edycji CORN (cena: 1,09 zł - owoce z dodatkiem zbóż) oraz MUSLI(cena: 99 groszy - owoce z dodatkiem musli), każdy miłośnik mlecznych przekąsek z pewnością znajdzie wśród nich coś dla siebie. Polecamy!

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio na Niemarkowym Blogu...

  • Czy dwuletnia gwarancja może obowiązywać tylko rok?
    Czy dwuletnia gwarancja może obowiązywać tylko rok?

    Wybierając produkt kierujesz się zapewne jego walorami użytkowymi, ceną, jakością wykonania oraz usługami dodatkowymi, takimi jak długość okresu gwarancji. Im dłuższa tym oczywiście lepiej - świadczy ona bowiem o zaufaniu producenta bądź sprzedawcy do oferowanego urządzenia i w razie potrzeby gotowości do jego naprawy. Problem jednak w tym, że czasem długi okres gwarancyjny jest jedynie chwytem marketingowym, nie mającym zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

    Share
    Czytaj dalej...

Polityka prywatności

Użytkowanie serwisu Niemarkowe.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie przez niego plików cookie (polityka cookies).

Sprawdź również

jogurt-naturalny-tesco-valueWarto próbować nowych rzeczy - nawet takich, które na pierwszy rzut oka nie wyglądają specjalnie...

Sonda

Czy kiedykolwiek korzystałeś z oferty chińskiego sklepu internetowego?

Tak i jestem zadowolony(a) - 30%
Tak i żałuję - 5%
Nie, ale zamierzam - 20%
Nie i nie zamierzam - 45%

Wszystkich głosów: 20
The voting for this poll has ended on: czerwiec 30, 2013