Serek Pilos Fromello

Serek Pilos FromelloW Lidlu miłośnicy puszystych serków śmietankowych do pieczywa znajdą produkty dwóch firm. Pierwszą z nich jest dobrze wszystkim znana i lubiana (ale niestety droga) seria Almette. Drugą opcją jest znacznie tańsza, a równie smakowita linia serków Pilos - Fromello. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Serek śmietankowy "Twój Smak Puszysty" Piątnica

Serek śmietankowy PiątnicaWyroby Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy ustępują popularnością produktom spod znaku Almette, Tartare, czy Turek. Dziwi to szczególnie w przypadku Serka Śmietankowego "Twój Smak Puszysty", który smakuje równie dobrze, a jest sporo tańszy od swoich znanych, markowych odpowiedników.

Masło Pilos

Masło PilosChoć jakiś czas temu nazwę masło zarezerwowano wyłącznie dla produktów o określonej, wysokiej zawartości tłuszczów mlecznych (powyżej 80%), nie każde z nich smakuje dobrze. Intensywny, śmietankowy aromat posiada polecane przez nas MASŁO PILOS, dostępne w sieci LIDL.

Śmietana Pilos (12% i 18%)

Śmietana PilosŚmietanę wykorzystujemy niemal do wszystkiego: do zup, sosów, sałatek, pierogów i wielu innych ulubionych potraw. Zależy nam więc by była smaczna - stąd najczęściej sięgamy po sprawdzone marki, szerokim łukiem omijając to co nieznane. A może by tak spróbować "nieznanego" MLEKOVITY?

Jogurt naturalny Tesco Value

Jogurt naturalny Tesco ValueWarto próbować nowych rzeczy - nawet takich, które na pierwszy rzut oka nie wyglądają specjalnie zachęcająco. Często można bowiem znaleźć wśród nich towary wartościowe. Jednym z dowodów potwierdzających tę tezę jest Jogurt naturalny Tesco Value - produkt wyjątkowo tani, a zarazem zdrowy i smaczny.

Strona 1 z 2

Ostatnio na Niemarkowym Blogu...

Polityka prywatności

Użytkowanie serwisu Niemarkowe.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie przez niego plików cookie (polityka cookies).

Ostatnio przeczytano

Sprawdź również

jogurt-naturalny-tesco-valueWarto próbować nowych rzeczy - nawet takich, które na pierwszy rzut oka nie wyglądają specjalnie...

Sonda

Czy kiedykolwiek korzystałeś z oferty chińskiego sklepu internetowego?

Tak i jestem zadowolony(a) - 30%
Tak i żałuję - 5%
Nie, ale zamierzam - 20%
Nie i nie zamierzam - 45%

Wszystkich głosów: 20
The voting for this poll has ended on: czerwiec 30, 2013