Syrop Dar Lata

Syrop Dar LataSyropy owocowe są świetnym sposobem na szybkie i łatwe przygotowanie smacznego napoju. Wystarczy wlać niewielką ilość do szklanki, zalać wodą (ciepłą bądź zimną), zamieszać i gotowe. Mogą także stanowić atrakcyjny dodatek do herbaty, kaszy manny bądź deserów. Co więcej, w porównaniu z gotowymi sokami czy nektarami nabywanymi w butelkach bądź kartonach, przygotowanie napoju na bazie syropu jest znacznie tańsze

Niestety, nie wszystkie dostępne na rynku syropy, mówiąc wprost, nadają się do picia. Zdecydowana większość tanich, niemarkowych produktów, które możemy znaleźć na półkach większych marketów, przesiąknięta jest szkodliwą dla zdrowia chemią. Przed zakupem nieznanego nam produktu koniecznie zapoznajmy się więc z jego składem.

 

Syrop Dar Lata z Biedronki: Paola w innym opakowaniu

Od wspomnianej wyżej reguły istnieją wyjątki. Jednym z nich jest syrop Dar Lata, dostępny w sieci sklepów Biedronka. Jest to produkt smaczny i pozbawiony konserwantów. A do tego tani - za 970-mililitrową butelkę zapłacimy jedyne 6,99 zł. Warto wspomnieć, że w Biedronce można też niedrogo nabyć markową wersję tego syropu - Paola (producentem obu towarów jest bowiem Hoop Polska). Syrop malinowy w butelce o tej samej pojemności kosztuje tam złotówkę więcej - 7,49 zł (co w dalszym ciągu jest jednak bardzo dobrą ceną: dla porównania, w hipermarkecie Tesco za ten sam syrop Paola zapłacimy aż 12,99 zł).

Dar Lata pod względem wydajności jest syropem porównywalnym z markowymi produktami tego typu dostępnymi na rynku. Według producenta optymalne proporcje rozcieńczania go z wodą wynoszą 1:9.

Oprócz wersji 970-mililtrowej, na pólkach Biedronki znajdziemy również butelki mniejsze, których zakup nie jest już jednak tak opłacalny (3,99 zł za 440 ml), ponadto nie są to wyroby Hoop Polska, a innego krajowego producenta - Agros-Nova Sp. z o.o. (smak i skład są jednak bardzo zbliżone). Syrop dostępny jest w kilku smakach (niestety, trudno tu mówić o dużym wyborze) - m.in. są to malina, wiśnia (wersja 440-mililitrowa) i malina z lipą (wersja 970-mililitrowa). Wszystkie smakują bardzo dobrze - polecamy!

 

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio na Niemarkowym Blogu...

  • Czy dwuletnia gwarancja może obowiązywać tylko rok?
    Czy dwuletnia gwarancja może obowiązywać tylko rok?

    Wybierając produkt kierujesz się zapewne jego walorami użytkowymi, ceną, jakością wykonania oraz usługami dodatkowymi, takimi jak długość okresu gwarancji. Im dłuższa tym oczywiście lepiej - świadczy ona bowiem o zaufaniu producenta bądź sprzedawcy do oferowanego urządzenia i w razie potrzeby gotowości do jego naprawy. Problem jednak w tym, że czasem długi okres gwarancyjny jest jedynie chwytem marketingowym, nie mającym zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

    Share
    Czytaj dalej...

Polityka prywatności

Użytkowanie serwisu Niemarkowe.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie przez niego plików cookie (polityka cookies).

Ostatnio przeczytano

Sonda

Czy kiedykolwiek korzystałeś z oferty chińskiego sklepu internetowego?

Tak i jestem zadowolony(a) - 30%
Tak i żałuję - 5%
Nie, ale zamierzam - 20%
Nie i nie zamierzam - 45%

Wszystkich głosów: 20
The voting for this poll has ended on: czerwiec 30, 2013