Sok Pomidorowy Melly

Sok Pomidorowy MellyNie przepadasz za sokami pomidorowymi? A czy wiesz, że są bogatym źródłem witaminy A (m.in. chroniącej nasz wzrok - co w dobie wielogodzinnego wpatrywania się w ekran komputera jest bezcenne), a także sporym zastrzykiem energii? Ze względu na swoje wartości odżywcze, sok z pomidorów zalecany jest często przez lekarzy jako ważny element diety pacjentów, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie pobierać posiłków w innym stanie niż ciekły.

Wróćmy jednak do punktu wyjścia: soki pomidorowe nie należą do naszych ulubionych. Bardzo często są zbyt kwaśne, gorzkie, przesolone. Niektóre zdają się być rozwodnione i pozbawione smaku, a jeszcze inne śmierdzą plastikiem. Oczywiście na rynku można znaleźć również dobre, wysokiej jakości produkty, np. Fortuny czy Hortexu, za które trzeba jednak niemało zapłacić.

Sok Hortex w tanim przebraniu: sok pomidorowy Melly z Biedronki

Jest na to rada. Zamiast przepłacać za oryginalny produkt HORTEXU, wystarczy przejść się do BIEDRONKI i zaopatrzyć się w stuprocentowy SOK POMIDOROWY MELLY. Melly wytwarzany jest przez ten sam koncern, smakuje w zasadzie identycznie, a kosztuje kilkadziesiąt procent mniej -  jego cena to jedyne 2,19 zł za litrowy karton.

Warto dodać, że jest wyjątkowo smaczny - w przeciwieństwie do innych soków pomidorowych ze swojej klasy cenowej (np. niemieckiego produktu z LIDLA) Melly nie jest gorzki - charakteryzuje się natomiast intensywnym, lekko słodkawym aromatem. Oczywiście nie zawiera konserwantów: jego składniki to jedynie naturalny sok pomidorowy oraz dodatek soli.

Soku z pomidorów w takim wydaniu warto spróbować!

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio na Niemarkowym Blogu...

  • Czy dwuletnia gwarancja może obowiązywać tylko rok?
    Czy dwuletnia gwarancja może obowiązywać tylko rok?

    Wybierając produkt kierujesz się zapewne jego walorami użytkowymi, ceną, jakością wykonania oraz usługami dodatkowymi, takimi jak długość okresu gwarancji. Im dłuższa tym oczywiście lepiej - świadczy ona bowiem o zaufaniu producenta bądź sprzedawcy do oferowanego urządzenia i w razie potrzeby gotowości do jego naprawy. Problem jednak w tym, że czasem długi okres gwarancyjny jest jedynie chwytem marketingowym, nie mającym zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

    Share
    Czytaj dalej...

Polityka prywatności

Użytkowanie serwisu Niemarkowe.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie przez niego plików cookie (polityka cookies).

Sprawdź również

sok-pomaranczowy-mellyZa sokiem z pomarańczy przepada chyba każdy - szczególnie w dobrym wydaniu. Taki bez wątpienia jest SOK...

Sonda

Czy kiedykolwiek korzystałeś z oferty chińskiego sklepu internetowego?

Tak i jestem zadowolony(a) - 30%
Tak i żałuję - 5%
Nie, ale zamierzam - 20%
Nie i nie zamierzam - 45%

Wszystkich głosów: 20
The voting for this poll has ended on: czerwiec 30, 2013